RSS

Marka Hiab i jej sprzęty

Posted on

W największym stopniu cenione oraz popularne od dawna na lokalnym rynku maszyny dźwigowe oferuje serwis Hiab, a także serwis Palfinger lub serwis Fassi.

Pierwsza firma tak samo jak wszystkie pozostałe ma już wypracowaną pozycję na naszym rodzimym rynku. Cieszy się ufnością i szacunkiem krajowego kontrahenta od lat, a jej wyposażenie ma opinię niezawodnego.

Jej początki to lata czterdzieste przeszłego wieku. Jest to jednostka skandynawska, jaka na powierzchni dziesięcioleci anektowała inne firmy specjalizujące się w produkcji dźwigów. Jej propozycja obejmuje różnorodnego rodzaju dźwigi instalowane na podwoziach wozów przeznaczone do prac o charakterze montażowym i załadunkowym.

W dzisiejszych czasach marka posiada własne fabryki w jedenastu krajach, agencje handlowe w trzydziestu czterech krajach, a jej artykuły są oferowane przez ponad stu hurtowników na całym globie. Przynosi aktualnie zatrudnienie kilku tysiącom robotników.

Honorowe miejsce wśród asortymentu firmy obejmują żurawie samochodowe całkowitego przeznaczenia. Marka ma do zaoferowania całkowity przekrój żurawi o różnych gabarytach i udźwigu przeznaczonych do egzekwowania szerokiego aspektu prac.

Firma ma w swoim asortymencie też sprzęty do wymiany karoserii, żurawie leśne używane do przewozu drewna, żurawie przeznaczone do zastosowania w specjalizacji przemysłowej, jak również burty załadunkowe i wózki widłowe.

Cechą wyróżniającą skandynawską firmę jest idea proponująca budowę żurawi na miarę. W jej ogromnej ofercie znajdują się dźwigi klasy XS o niedużych gabarytach. To właśnie dzięki tak dużej rozbieżności w gabarytach dźwigów, przy ich użyciu stało się dopuszczalne wykonywanie coraz to większej ilości prac. Ramiona zewnętrzne oraz wewnętrzne żurawi charakteryzują się różnorodną długością i udźwigiem, co stwarza dużo możliwości ich zastosowań.

Innowacją wprowadzoną przez tę firmę jest tak zwany system OLP innymi słowy elektroniczny system, który ma chronić sprzęt przed przeciążeniem. Przedsięwzięcie sprzętu pozostanie automatycznie przerwane, kiedy system komunikuje, że bliskie jest jej przeciążenie. Gwarantuje to bezpieczeństwo pracy.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: