RSS

Urządzenia od Fassi

Posted on

Firma Fassi jest aktualnie jednym z największych zakładów, których specjalizacją jest produkowanie żurawi hydraulicznych. Tradycyjne urządzenia, są poszerzane o wysoką liczbę współczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Stąd, w ofercie firmy wolno odszukać nadzwyczaj różne serie modeli.

Wytwarzane przez firmę Fassi żurawie, są w szczególe przeznaczone do montażu na samochodzie ciężarowym. Są to tak oznaczane HDSy. Z reguły są one używane do transportowania ładunków o różnorakich gabarytach oraz kształcie.

Co więcej, nadzwyczaj dobrze nadają się do przenoszenia m. in. złomu lub bali drewnianych. Zakup żurawia powinien być słuszny dla jego zastosowania. Każdy z nich ma konkretną moc i wysięg. Wybierając porządnego żurawia, trzeba pamiętać o innym znaczącym czynniku, którym jest stosowny wybór elementu roboczego, do jakiego są mocowane przedmioty.

Generalnie rzecz biorąc, dźwigi hydrauliczne są używane do rozmaitego typu prac. Wielokrotnie pracują w ciężkich warunkach środowiskowych, a obciążenia, którym podlegają są bardzo ogromne. Zważywszy na ten fakt, producent oferuje trzy różne rozwiązania gwarancyjne. Roczna gwarancja na wszystkie części żurawi, dwuletnia gwarancja odnosi się dla detalów hydraulicznych, natomiast trzyletnia gwarancja obejmuje maszyny, jakie są wyposażone w hak. Sprzęt wolno oddać na serwis gwarancyjny w wypadku, kiedy tak właściwie uszkodzenia powstały z winy producenta lub też gdy niedociągnięcia zostały ujawnione w trakcie eksploatacji.

Pomimo niezwykle korzystnych warunków, które proponuje producent, nie wolno zapomnieć o konieczności bieżącego serwisowania hydraulicznych urządzeń dźwigowych. Najodpowiedniej jest wykonywać regularne przeglądy wszystkich siłowników hydraulicznych. W ten sposób kupujący zapewni sobie jak najdłuższe należyte funkcjonowanie maszyny.

Serwis Fassi jest prowadzony przez dużą ilość polskich firm. Zajmują się one w większości wypadków naprawą części hydraulicznych jak oraz mechanicznych.

Sprzęty i maszyny proponowane przez tego producenta przystają do jednych z najlepszych w swojej dyscyplinie. Należałoby też przyjrzeć się takim firmom jak Palfinger lub Hiab, bo są to równorzędni konkurenci.

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: